KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773042
nr 1677 3042
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Flicka. Signerad. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:41:26
27/1 22:23:26
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja